Tani samochód rodzinny – jaki wybrać?

Tani samochód rodzinny – jaki wybrać?

Kupując auto z myślą o rodzinie należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim to auto powinno być praktyczne i przestronne.

Dla osób decydujących się na zakup takiego samochodu najważniejszy powinien być komfort jazdy zarówno na przednim, jak i tylnym siedzeniu oraz bezpieczeństwo. Ponadto auto powinno mieć duży bagażnik, aby sprostało dłuższym rodzinnym wyjazdom.

Na rynku samochodów używanych powinniśmy wybierać spośród kompaktowych vanów. Ceny pojazdów nie są dosyć wysokie jak za takie udogodnienia.

I tak, Opel Zafira w standardzie oferuje miejsca dla aż 7 pasażerów w 3 rzędach siedzeń, zatem podróż ze sporą gromadką przebiegnie w miarę wygodnie. Decydując się na Volkswagena Tourana decydujemy się na niemiecką jakość w rozsądnej cenie.

Z kolei Renault Grand Scenic łączy dużą przestrzeń z bogatym, komfortowym wyposażeniem, jak na francuskie auta przystało. W zależności od tego, na jaki rocznik się zdecydujemy ceny wahają się od kilkunastu tysięcy za modele z początkowych lat produkcji do kilkudziesięciu tysięcy za te z ostatnich lat.