Gdzie można kupic tytoń do fajek wodnych?

Gdzie można kupic tytoń do fajek wodnych?

Aby móc cieszyć się przyjemnością palenia fajki wodnej niezbędny jest odpowiedni tytoń. Tytoń do fajek wodnych ma kilka rodzajów i najróżniejsze smaki.

Najbardziej znany jest oczywiście tytoń jabłkowy, ale występują również inne jak: pomarańczowy, truskawkowy, różany, mango, cappuccino, waniliowy, kokosowy, czekoladowy i wiele innych. Gdzie najlepiej kupić tytoń? Oczywiście będąc w jednym z krajów, gdzie fajka wodna jest niezwykle popularna, czyli w Turcji, Egipcie, Maroku, Tunezji czy Grecji.

Najlepszymi miejscami są arabskie bazary, gdzie można kupić dosłownie wszystko. Sprzedawane są tam fajki wodne najróżniejszego rodzaju oraz szeroka gama różno smakowego tytoniu.

Często kupując daną fajkę, sprzedawcy dorzucają jedną lub dwie paczki tytoniu. Należy jednak pamiętać o pewnych kulturowych zwyczajach i mentalności narodów arabskich.

Sprzedawcy, widząc turystów automatycznie zawyżają ceny, dlatego też należy się targować. Tytoń można kupić również w Polsce, jednakże tylko w specjalnych sklepach z tytoniem, najczęściej w dużych miastach.

Tytoń jest też dodatkiem do fajek wodnych sprzedawanych w Internecie, na takich portalach jak allegro, czy sklepach internetowych.